Informatica spouští Intelligent Data Management Cloud pro maloobchod

cloud retail

Informatica, poskytovatel podnikové cloudové správy dat, představila Intelligent Data Management Cloud (IDMC) pro maloobchod s novými cloudovými nativními funkcemi vytvořenými tak, aby pomohly maloobchodu řídit inovace a obchodní hodnotu.

Maloobchodní průmysl se musel s ohledem na globální pandemii během několika týdnů přeorientovat na digitální strategii založenou na cloudu a předpokládá se, že toto zrychlení cloudu bude pokračovat. Maloobchodní odvětví vygeneruje v příštích třech letech více dat než za posledních třicet, což je přiměje investovat do cloudových řešení, která dokážou sjednotit zákaznická data z více zdrojů. IDMC pro maloobchod je cloud pro správu dat pro maloobchodní průmysl, který umožňuje maloobchodním organizacím poskytovat svým zákazníkům digitální zkušenosti a podporuje růst tržeb ve všech kanálech.

IDMC pro maloobchod umožňuje maloobchodním společnostem poskytovat vysoce personalizované, digitálně orientované zákaznické zkušenosti napříč všemi kanály, takže maloobchodníci mohou reagovat na dynamické potřeby zákazníků v reálném čase sjednocením zákaznických dat napříč více doménami, systémy a v některých případech více cloudy.

IDMC pro maloobchod pomáhá:
• Vylepšit profily zákazníků pomocí čistých, konzistentních a úplných informací
• Zvýšit samoobslužnost vyhledáváním a zkoumáním vztahů se zákazníky prostřednictvím zobrazení sítě i hierarchie
• Efektivně získávat, spravovat a publikovat relevantní a důvěryhodný obsah produktů pro bezproblémovou zákaznickou zkušenost

Podle spotřebitelské studie společnosti McKinsey zveřejněné v prosinci, když se potýkají s nedostatkem zásob, 71 % spotřebitelů změní značku a prodejce. IDMC for Retail pomáhá zlepšit viditelnost zásob na úrovni prodejen a distribučních center a zvyšuje přesnost prognóz poptávky. Ve světě, kde změna klimatu a geopolitické napětí budou nadále vytvářet nejistotu v dodavatelském řetězci, je užší spolupráce s dodavateli účinným způsobem, jak řešit narušení dodávek a kolísání cen.

IDMC pro maloobchod pomáhá:
• Zvýšit produktivitu a snížit náklady snížením obchodní režie a manuální práce při správě informací o dodavatelích
• Zkrátit dobu registrace a kvalifikace dodavatele a produktu z týdnů na dny
• Zlepšit spolupráci s dodavateli, posuzovat shodu a řídit dodavatelská rizika s cílem vybudovat odolný a udržitelný dodavatelský řetězec

Předpisy o ochraně osobních údajů přímo ovlivňují způsob, jakým nadnárodní společnosti provádějí své podnikání. IDMC pro maloobchod pomáhá předcházet vystavení a snižuje riziko tím, že poskytuje efektivní správu dat a možnosti ochrany soukromí. Tím, že poskytuje přehled o využívání dat a přístupu k nim, snižuje riziko potenciálního porušení a nedodržování zákonů o ochraně osobních údajů, jako je GDPR a CCPA, snižuje finanční sankce a pomáhá budovat důvěru a loajalitu zákazníků.

IDMC pro maloobchod pomáhá:
• Rychle najít a zkompilovat osobní údaje, které jsou uloženy v bezpočtu odpojených systémů v celém vašem podniku
• Reagovat na žádosti subjektu a porušení ochrany údajů ve lhůtách požadovaných GDPR, CCPA a dalšími předpisy
• Podporovat IT a obchodní spolupráci, zvyšujte produktivitu a rychle zrychlujte procesy podávání zpráv

Zdroj: cloudcomputing-news.net

Související články

Leave a Comment