Interxion představuje přímé propojení s platformou Google Cloud Platform

interxion

Evropský poskytovatel služeb pro kolokace a připojení společnost Interxion přidala do služby Google Cloud Platform přímé odkazy na seznam služeb přístupných svým zákazníkům.

Společnost vytvořila pobočky Cloud Interconnect v Paříži, Marseille, Stockholmu a Frankfurtu a připojila se k programu Partner Interconnect, což znamená, že platforma Google je přístupná z libovolného evropského datového centra společnosti Interxion a používá vlastní Google síť.

Stejně jako platforma dceřiné společnosti Alphabet se zákazníci mohou připojit k veřejným cloudům Azure, AWS, Oracle a IBM nebo kombinaci výše uvedených.

Vzhledem k rychle rostoucí poptávce po cloud hostingových službách mají poskytovatelé kolokace volbu: přijmout změnu nebo sledovat pokles jejich podílu na trhu. Nabízí zákazníkům hybridní a multimediální řešení, které je dobrým řešením pro zajištění solidního příjmu, bez ohledu na to, zda trh s kolokacemi nadále roste.

Společnost Interxion má 50 datových center ve 13 evropských městech a nejméně půl tuctu nových projektů – expanzí a nových stavebních prací.

Společnost nedávno spustila datová centra v Marseille a Londýně, plánuje nová zařízení ve Stockholmu a ve Frankfurtu a rozšiřuje své zařízení ve Vídni.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment