Juniper Networks rozšiřuje integraci se systémy Nutanix

Nutanix Enterprise Cloud

Spínače, firewally a správa sítí od Juniper Networks a virtualizace od společnosti Nutanix.

Síťový specialista Juniper rozšířil své partnerství s dodavatelem hyperkonvergovaných serverů Nutanix. Partneři přidali integraci mezi řadou přepínačů Juniper QFX, virtuálním firewallem vSRX a softwarem Contrail Enterprise Multicloud a platformou Nutanix Enterprise Cloud.

Společnost Nutanix se zrodila jako dodavatel hyperkonvergované infrastruktury, vyvíjející systémy, které integrují výpočetní výkon, ukládání, virtualizaci a vytváření sítí v jediném zařízení a lze je jednoduše měnit tak, aby podporovaly tisíce virtuálních počítačů.

Společnost se profiluje jako podnikový cloudový dodavatel – jeho zařízení mohou být použita k rychlému vytvoření privátního cloudu, který lze spravovat bez velké odbornosti v oblasti IT.

Jeho operační systém Acropolis může běžet v jakémkoli prostředí, ať už na konkrétním místě nebo ve veřejném cloudovém datovém centru, což je ideální pro multi-cloud.

Juniper spolupracuje s firmou Nutanix již nějakou dobu: nejnovějším krokem v tomto vztahu je lepší integrace hardwaru a softwaru pro síťové systémy od společnosti Juniper a základní cloudové platformy společnosti Nutanix, včetně jejího řídícího systému Prism.

Zákazníci obou společností budou těžit z lepší viditelnosti a analýzy sítě pro virtualizovaná pracovní zatížení a zjednodušeného řízení sítě. Pokročilá integrace také umožňuje uživatelům volně přesouvat pracovní zatížení mezi více veřejnými cloudy a jejich soukromým cloudem.

Zdroj: datacenterdynamics.com

Související články

Leave a Comment