Nejrychlejší 1TB UHS-I microSD karta na světě

SANDISK EXTREME® microSD™ UHS-I CARD

Novinka představuje absolutní špičku ve svém odvětví a uživatelům umožní díky kombinaci kapacity a výkonu lépe a snadněji pracovat s digitálním obsahem. V rámci veletrhu MWC Barcelona 2019 společnost Western Digital Corp. přestavila světově nejrychlejší paměťovou kartu UHS-I microSD s kapacitou 1 TB SanDisk Extreme® UHS-I microSDXC™. Nová karta nabízí vyšší rychlosti a kapacitu pro zachycení a přenos velkého objemu dat u fotografií a videa ve vysokém rozlišení u chytrých telefonů, dronů nebo akčních kamer.

Díky technologiím, jako jsou více kamerové telefony, sekvenční snímání a rozlišení 4K, dnešní chytré telefony a kamery dovolují uživatelům vytvářet vysoce kvalitní obsah doslova jednou rukou.

Nová paměťová karta SanDisk Extreme UHS-I microSD s kapacitou až 1 TB je navržena pro rychlé přenášení velkého množství digitálního obsahu ve vysokém rozlišení. Dosahuje přenosových rychlostí až 160 MB/s. Ve srovnání s běžnými UHS-I microSD kartami na trhu tato karta přenáší soubory za téměř polovinu doby. Rychlosti je dosaženo díky využití vlastní firemní technologie pro flash paměti. Nové karty budou dostupné v kapacitách 1 TB a 512 GB, jsou zařazeny do třídy A2 pro rychlejší načítání a spouštění aplikací. Karty budou k dostání od dubna 2019.

Doporučená koncová cena pro americký trh je 449 USD respektive 199 USD.

Související články

Leave a Comment