První firemní mesh řešení s cloudovou správou

Netgear Insight 5.7

Netgear přichází na trh s novou verzí služby Netgear Insight 5.7. Ta přináší mimo jiné podporu cloudově konfigurovatelné mesh sítě, vytváření časových harmonogramů WiFi, snadnou tvorbu captive portálů či hromadnou registraci až 50 zařízení současně.

NETGEAR Insight představuje unikátní řešení v podobě mobilní aplikace či cloudového portálu, které umožňuje snadno a rychle nakonfigurovat více firemních zařízení současně a ty následně monitorovat a spravovat odkudkoli na světě v dosahu internetového připojení v nepřetržitém režimu 24/7. Nejnovější rozšíření této služby přináší uživatelům řadu dalších zajímavých funkcí, včetně možnosti používat tuto službu v rámci až 22 vybraných firemních produktů, jako jsou přepínače, přístupové body a další síťová zařízení.

První firemní mesh řešení s cloudovou správou

NETGEAR Insight Instant Mesh v sobě snoubí dvě inovativní technologie – patentované třípásmové mesh WiFi a platformu pro vzdálenou správu Insight. Zajišťuje tak vysoce spolehlivé a rychlé připojení se širokým pokrytím a nepřetržitou správou. NETGEAR Insight Instant Mesh je kompatibilní až s pěti přístupovými body WAC540 a WAC564. Zařízení lze libovolně kombinovat, přičemž jedno z nich slouží jako zdroj, zbývající plní funkci extenderů. Funkce pro jednotlivé přístupové body si uživatel může nastavit sám, nebo jejich výběr nechá automaticky na službě Insight.

Související články

Leave a Comment