Qlik spouští cloudové regiony Londýn a Frankfurt

Quik cloud platform

Qlik spustil své nové cloudové regiony v Londýně, Spojeném království a Frankfurtu v Německu, čímž posílil svůj trvalý závazek podporovat rostoucí poptávku po přijetí cloudu a inovacích v regionu EMEA a po celém světě.

Konkrétně tyto nové regiony podporují organizace se stopami ve Spojeném království a Německu, které vyžadují soulad s regionálními zákony na ochranu osobních údajů a požadavky na umístění dat, které přesahují zásady GDPR.

Tyto nové regiony rozšiřují stávající globální stopu společnosti Qlik, která zahrnuje cloudové regiony v Irsku, Spojených státech a Asii a Tichomoří (Sydney, Singapur).

Stejně jako u stávajících cloudových regionů jsou všechny schopnosti a funkce Qlik Cloud, včetně Qlik AutoML a Qlik Application Automation, okamžitě k dispozici pro nasazení na podporu regionálních požadavků zákazníků, partnerů a OEM/ISV. Všichni uživatelé mohou získat výhody komplexní cloudové platformy Qlik s umělou inteligencí, která sjednocuje data napříč cloudovými a hybridními prostředími, automatizuje informační kanály, rozšiřuje statistiky o AI a automatizuje pracovní postupy založené na datech.

Základní součástí produktové strategie Qlik je neustálý závazek společnosti podporovat datové lokality a potřeby zabezpečení svých zákazníků. Spolu s těmito dalšími novými regiony Qlik také nedávno dokončil hodnocení Trust Information Security Assessment Exchange (TISAX) a spustil Customer Managed Keys, které uživatelům umožňují přinést si vlastní šifrovací klíče (BYOK) a přidat tak další ochranu dat uloženým v jejich Qlik Cloud tenant, který poskytuje úplnou kontrolu nad šifrováním dat.

Qlik říká, že je i nadále oddán robustní cestovní mapě, která zákazníkům umožňuje uchovávat data a analýzy tam, kde je potřebují, a zároveň využívat transformačních výhod svých řešení pro integraci dat do cloudu a analytických řešení.

Zdroj: cloudcomputing-news.net

Obr.: Qlik

Související články

Leave a Comment