Salesforce představil novou platformu Einstein 1

Salesforce Einstein AI

Společnost Salesforce představila v rámci akce Dreamforce 2023 pořádané v San Franciscu platformu Einstein 1. Platforma Einstein 1 Platform dává firmám možnost bezpečně propojit jakákoli data, vytvářet aplikace s AI pomocí low-code a poskytovat zcela nové zkušenosti s CRM.

Organizace si tak mohou přizpůsobit každé uživatelské prostředí a pracovat se svými daty pomocí různých služeb platformy s low-codem – včetně Einsteinu pro předpovědi a generování obsahu pomocí umělé inteligence, Flow pro automatizaci a Lightningu pro uživatelská rozhraní. Tyto úpravy jsou okamžitě dostupné pro zbytek klíčových aplikací organizace, aniž by bylo nutné psát nákladný a složitý integrační kód.

Datový cloud Einstein 1 podporuje škálování velkých objemů dat a vysokorychlostní automatizaci pro novou vlnu aplikací umělé inteligence založených na datech

Data Cloud – hyperskalární datový stroj Salesforce v reálném čase – sjednocuje a harmonizuje zákaznická data, podnikový obsah, telemetrická data, konverzace na Slacku a další strukturovaná i nestrukturovaná data a vytváří tak jednotný pohled na zákazníka. Platforma již zpracovává 30 bilionů transakcí měsíčně a každý den propojí a sjednotí 100 miliard záznamů.

Díky novému datovému cloudu, který je nyní nativně integrován s platformou Einstein 1, mohou společnosti zcela novými způsoby zpřístupnit oddělená data, vytvářet bohaté a jednotné profily zákazníků a poskytovat zcela nové služby CRM.

  • Data v měřítku: Platforma Einstein 1 se rozšířila tak, že podporuje tisíce objektů s metadaty na zákazníka, z nichž každý může obsahovat biliony řádků. Kromě toho byly do platformy Einstein 1 nově začleněny služby Marketing Cloud a Commerce Cloud, technologické balíčky pro zákazníky, které se prostřednictvím akvizic připojily k portfoliu Customer 360 společnosti Salesforce.
  • Automatizace ve velkém měřítku: Nyní lze do platformy Einstein 1 přenášet obrovské objemy dat z jiných systémů a okamžitě je zpřístupnit jako objekty Salesforce, které lze použít. Toky mohou být spuštěny jakoukoli změnou na jakémkoli objektu v měřítku, ať už se jedná o událost pocházející z IOT zařízení, vypočtený poznatek nebo předpověď AI – až 20 000 událostí za sekundu – a mohou komunikovat s jakýmkoli systémem v podniku, včetně starších systémů, prostřednictvím MuleSoft.
  • Analytika ve velkém měřítku: Salesforce nabízí celou řadu analytických řešení pro různé případy použití – včetně reportů a panelů, Tableau, CRM Analytics a Marketing Cloud Reports. Díky společnému schématu metadat a přístupovému modelu platformy Einstein 1 Platform mohou všechna tato řešení pracovat se stejnými daty v měřítku, které poskytuje bohaté informace pro jakýkoli případ použití.

Společnost Salesforce také oznámila, že každý zákazník s verzí Enterprise nebo vyšší může nyní začít využívat službu Data Cloud zdarma. Zákazníci mohou začít přijímat, harmonizovat a zkoumat svá data pomocí Data Cloud a Tableau, aby rozšířili sílu svých dat ve všech oblastech podnikání a nastartovali svou cestu k umělé inteligenci.

Einstein přináší generativního konverzačního asistenta s umělou inteligencí, který se plynule zapojuje do pracovního procesu a výrazně zvyšuje produktivitu.

Nová generace systému Einstein společnosti Salesforce přináší konverzačního asistenta s umělou inteligencí do každé aplikace CRM a zákaznického prostředí, včetně:

  • Einstein Copilot: Nový a důvěryhodný konverzační asistent s umělou inteligencí integrovaný do uživatelského prostředí každé aplikace Salesforce. Einstein Copilot bude zvyšovat produktivitu tím, že bude uživatelům pomáhat v rámci jejich pracovního procesu, umožní jim klást otázky v přirozeném jazyce a dostávat relevantní a důvěryhodné odpovědi, které budou podloženy bezpečnými vlastními firemními daty z Data Cloudu. Kromě toho Einstein Copilot proaktivně provádí akce a nabízí další možnosti nad rámec dotazu uživatele – například poskytnutí doporučeného akčního plánu po obchodním hovoru, kontrolu stavu objednávky spotřebitele nebo změnu data odeslání.
  • Einstein Copilot Studio: Snadný nový způsob, jak mohou firmy vytvářet zcela novou generaci aplikací s umělou inteligencí, které budou obsahovat vlastní výzvy, dovednosti a modely umělé inteligence pro rychlejší uzavírání prodejních obchodů, zefektivnění zákaznického servisu, automatické vytváření webových stránek na základě personalizované historie prohlížení nebo přeměnu výzev v přirozeném jazyce na kód, stejně jako stovky dalších obchodních úkolů. Einstein Copilot Studio také poskytuje možnost konfigurace, aby byl Einstein Copilot k dispozici pro použití v kanálech zaměřených na spotřebitele, jako jsou webové stránky, pro napájení chatu v reálném čase nebo pro integraci s platformami pro zasílání zpráv, jako je Slack, WhatsApp nebo SMS.

Einstein Copilot a Einstein Copilot Studio budou fungovat v rámci Einstein Trust Layer, což je bezpečná architektura umělé inteligence zabudovaná nativně do platformy Einstein 1, která týmům umožňuje využívat výhody generativní umělé inteligence a zároveň zachovávat firemní standardy ochrany osobních údajů a zabezpečení.

Metadatový rámec platformy Einstein 1 nabízí rychlou a důvěryhodnou cestu k umělé inteligenci tím, že umožňuje flexibilní, dynamické a kontextově bohaté prostředí pro práci algoritmů strojového učení. Protože metadata popisují strukturu, vztahy a chování dat v systému, modely AI mohou lépe porozumět kontextu interakcí se zákazníky, obchodním procesům a výsledkům určitých interakcí. A tyto výsledky pak mohou být použity k dalšímu vyladění rozsáhlých jazykových modelů, aby poskytovaly výsledky, které se v průběhu času neustále zlepšují.

TZ

Související články

Leave a Comment