Shield představuje hybridní cloudové řešení pro finanční instituce

cloud computing

Platforma Shield poskytuje výhody cloudu, aniž by obětovala stávající místní datovou strategii, čímž podporuje naléhavou potřebu bank a dalších firem migrovat do cloudu.

Finanční odvětví je jedním z nejvíce regulovaných odvětví. Loni byly globální banky odsouzeny k téměř 2 miliardám dolarů na pokutách za používání WhatsApp a dalších aplikací pro zasílání zpráv, které se staly nedílnou součástí dnešního vzdáleného obchodního prostředí. Mají extrémně složité systémy a procesy, kde integrace cloudu může pomoci průmyslu stát se agilnějším a pohotovějším interně i externě.

Shield dělá krok směrem k hybridním cloudovým řešením

V minulosti banky a finanční společnosti ukládaly své platformy pro dodržování předpisů on-premise a byly proti přesunu do cloudu kvůli bezpečnostním problémům, jako je nedostatečná viditelnost, narušení dat, neoprávněný přístup a další. Posun k hybridní a vzdálené práci a rostoucí složitost komunikačních dat však přiměly finanční instituce k tomu, aby se zaměřily na cloud, aby jim poskytl agilitu a flexibilitu, kterou potřebují, aby mohly konkurovat v digitálním věku.

Ofir Shabtai, spoluzakladatel a technický ředitel společnosti Shield, řekl: “Ukázali jsme schopnost spolupracovat s předními světovými finančními institucemi a hned první den zavést efektivnější a přizpůsobivější datové toky, díky naší flexibilní technologii jsme schopni přijmout data na jejich cestě do bankovního on-prem bez přerušení. Data jsou poté obohacena a uložena v cloudovém řešení udržovaném prostřednictvím bezpečnostních a kontrolních zásad banky, aniž by to ovlivnilo nebo dokonce využilo stávající datovou strategii instituce. Odtud jsou všechna data indexována, takže banka může přistupovat ke svým datům prostřednictvím vyhledávacích dotazů téměř okamžitě ve formátu čitelném pro člověka, aniž by utratila korunu za exportní náklady.”

Hybridní cloudové řešení Shield umožňuje organizacím:

  • Získat a zpracovat více dat rychleji díky využití zabezpečeného a adaptabilního moderního cloudového nasazení, aniž byste museli obětovat vlastní strategii správy dat.
  • Efektivnější a přizpůsobivější správu záznamů a vyhledávání E-Comms.
  • Rychle nasadit platformu s pokročilými bezpečnostními opatřeními a zároveň snížit nároky na cloud a celkové náklady na vlastnictví.
  • Využít AI, strojové učení a NLP k nasazení sledování komunikace zaměstnanců v cloudu.

Zdroj: cloud7.news

Související články

Leave a Comment