Veeam Backup pro Microsoft Office 365 v2

backup recovery

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 verze 2 přináší možnosti zajištění mimořádné dostupnosti a vylepšuje ochranu dat služeb SharePoint Online a OneDrive for Business.

Nejnovější verze staví na tržním úspěchu produktu Veeam Backup pro Microsoft Office 365 a přidává více než 50 nových funkcí, které chrání investice do služby Office 365, zrychlují a zefektivňují ochranu dat i zotavení po havárii a pomáhají zajistit soulad s legislativou i regulačními předpisy.

Nová verze zajišťuje ochranu dat vedle služby Exchange Online a v tradičních instalacích Exchange také ve službách Microsoft OneDrive for Business a SharePoint Online i v on-premise prostředích SharePoint.

Nejnovější verze Veeam Backup pro Microsoft Office 365 vychází z jednoho z nejúspěšnějších produktů společnosti Veeam – Veeam Backup pro Microsoft Office verze 1 a verze 1.5. K dnešnímu dni si některou z těchto dvou předchozích verzí stáhlo více než 35 000 organizací, což představuje 4,1 milionu poštovních schránek Microsoft Office 365. Během prvního pololetí 2018 se ve srovnání s druhou polovinou roku 2017 počet stažení zvýšil o 151 % a objednávky na tento produkt vzrostly za stejné období o 135 %.

Díky více než 50 novým vylepšením je nastavení, správa a zajištění ochrany i souladu s předpisy napříč všemi daty v Office 365 jednodušší než kdy dříve, a technologie Veeam tak podporují mimořádnou dostupnost veškerých klíčových dat aplikací Microsoft Office 365 v organizacích všech velikostí.

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 verze 2 chrání data obsažená v infrastruktuře služby Office 365 a doplňuje tak možnosti automatické replikace dat, kterou Microsoft zajišťuje napříč svými datovými centry. Díky kombinaci řešení značek Veeam a Microsoft získávají zákazníci úplnou kontrolu nad svými daty a snadněji mohou zajistit dostupnost ve službách Exchange Online, SharePoint Online a OneDrive for Business.

Související články

Leave a Comment