VMware a AWS přinášejí do Evropy hybridní partnerství

AWS EU London

VMware Cloud je nyní k dispozici na webových službách Amazon Web Services (AWS) v Evropě, což znamená, že firmy mohou využívat lokálně hostovaných služeb pro migraci svých cloudových služeb a hybridních cloudových nasazení.

Obě společnosti vysvětlují, že to urychlí proces migrace a nasazování pracovní zátěže, stejně jako zřejmý přínos pro průmyslová odvětví vyžadující infrastrukturu hostovanou v místě.

První evropskou zónou bude AWS EU region v Londýně, přičemž Frankfurt má být zahájen později v letošním roce společně s asijsko-pacifickou oblastí.

Společnost AWS uvedla, že spuštění bylo výsledkem poptávky zákazníků.

“Společně, VMware a AWS přinášejí hlubší integraci AWS, takže zákazníci nebudou muset spravovat své vlastní úložné a databázové služby,” řekl Matt Garman, viceprezident společnosti AWS Compute Services.

Expanded Wavefront je snaha společnosti VMware poskytovat platformu pro monitorování a analýzu metrik, která podporuje celou řadu veřejných i soukromých cloudových infrastruktur, včetně VMware Cloud na AWS, s 45 novými integracemi, které mohou být sledovány řešením Wavefront.

Zdroj: cloudpro.co.uk

Související články

Leave a Comment