USB flash disk DataTraveler Duo s dvojím rozhraním

DataTraveler Duo

Společnost Kingston ohlásila nový přírůstek do svojí rodiny všestranných USB flash disků se dvěma rozhraními – DataTraveler Duo, který nabízí maximální flexibilitu majitelům nejnovějších i starších zařízení.

DataTraveler Duo je vybaven dvěma USB konektory, které fungují se standardními porty USB typu A a USB typu C1. Rozhraní USB 3.2 Gen 1 umožňuje rychlý2 přístup k dokumentům, fotografiím, videím, hudbě a dalším souborům a jejich snadný přenos a sdílení mezi notebooky, stolními počítači a mobilními zařízeními. Disk s dvojím rozhraním je také ideálním řešením přídavného úložiště dat s kapacitou 32 GB nebo 64 GB. Nepoužívané konektory je možné chránit pomocí dvojice posuvných krytů.

DataTraveler Duo je k dispozici v kapacitách 32 nebo 64 GB3 a má tříletou záruku s bezplatnou technickou podporou.

DT Duo je nejnovějším doplňkem rodiny plug-and-play disků Duo, které podporují mobilitu:

  • DataTraveler microDuo 3C (DTDUO3C) Flash disk s dvojím rozhraním, který pracuje se standardním USB a USB-C portem s velkou rychlostí čtení až 100 MB/s. Je dodáván s kapacitou až 128 GB, což poskytuje spoustu dodatečného úložného prostoru pro nejnovější smartphony, tablety, PC i Mac počítače.
  • DataTraveler microDuo 3.0 G2 (DTDUO3G2) Flash disk s dvojím rozhraním micro-USB a USB-A pro smartphony a tablety se systémem Android, které podporují funkci USB OTG (On-The-Go). DTDUO3G2 se dá připojit jako přídavné úložiště dat (s kapacitou až 128 GB) do portů micro USB používaných k nabíjení zařízení. Umožňuje rychlý a snadný přenos souborů, fotografií a videí mezi mobilními zařízeními a PC

Související články

Leave a Comment