Oracle plánuje dalších 14 cloudových oblastí

Oracle cloud

Společnost Oracle oznámila podrobnosti pro řadu nových cloudových oblastí, které plánuje nasadit v průběhu příštího roku.

Společnost uvedla, že do konce roku 2022 plánuje mít alespoň 44 cloudových oblastí. Společnost otevřela svůj 30. region na začátku tohoto roku a uvedla, že chce mít do konce letošního roku k dispozici 38 zařízení, přičemž dříve měla za cíl mít 36 do poloviny roku 2021.

Během příštího roku společnost otevře 14 cloudových oblastí s novými umístěními v celé Evropě, na Středním východě, v asijsko-pacifické oblasti a Latinské Americe.

Mezi nadcházející cloudové oblasti patří Milán, Itálie; Stockholm, Švédsko; Marseilles, Francie; Španělsko; Singapur; Johannesburg, Jižní Afrika; Jeruzalém, Izrael; Mexiko; a Kolumbie.

Další druhé regiony se otevřou v Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty; Saudská arábie; Francie; Izrael; a Chile.

„Oracle Cloud Infrastructure za poslední rok zaznamenal hvězdný růst,“ řekl Clay Magouyrk, výkonný viceprezident Oracle Cloud Infrastructure. „Zavedli jsme několik stovek nových cloudových služeb a funkcí a stále vidíme, jak se organizace z celého světa stále více obracejí na OCI, aby v cloudu provozovaly své nejdůležitější pracovní úkoly. Díky dalším cloudovým oblastem bude ještě více organizací schopno využívat naše cloudové služby k podpoře jejich růstu a celkového úspěchu. “

Plány nového nebo dalšího vývoje v Jižní Africe, Spojených arabských emirátech, Saúdské Arábii, Itálii, Švédsku, Francii, Singapuru, Mexiku a Izraeli společnost již dříve oznámila nebo zveřejnila v tisku. Toto nové oznámení poskytuje více podrobností o tom, ve kterých městských zařízeních se bude nacházet, a také o řadě nově oznámených debutových lokalit a druhých zařízení.

Zdroj: datacenterdynamics.com

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment