Nokia posiluje služby cloudových a datových center

Nokia Cloud Collaboration Hub

Společnost Nokia posiluje své služby cloudových a datových center tím, že v Singapuru otevře centrum Nokia Cloud Collaboration Hub. Další centrum bude otevřeno v Irvingu v Texasu v únoru 2018, po kterém bude následovat třetí v Readingu ve Velké Británii.

Huby jsou výkonná centra, kde jsou poskytovány multivendorové cloudové služby od strategie a návrhu až po realizaci a dodávky. Nabízejí inovativní nástroje a automatizaci, stejně jako vývoj a dodávky cloudových řešení založených na technologii DevOps.

Nokia Cloud Collaboration Huby zahrnují multivendorovou laboratoř, která se specializuje na pomoc operátorům při vizualizaci, vývoji a realizaci případů na míru, založených na jejich cloudových strategiích. Globální síť hubů poskytuje operátorům podporu při urychlení přechodu na cloud. Cloud Collaboration Hub je evolucí Cloud Design Centra, které bylo otevřeno už v roce 2016 ve Velké Británii a již nyní poskytuje operátorům na celém světě multivendorová cloudová řešení.

Cloud Collaboration Huby jsou podporovány sítí cloud delivery center pro průmyslovou infrastrukturu. Společnost Nokia také otevírá nové NOKIAcentrum pro poskytování cloudu v Indii, které doplňuje už před tím otevřené centrum v Maďarsku.

Řešení cloudu společnosti Nokia pokrývá integraci virtuálních síťových funkcí (VNF, Virtual Network Function) a IT aplikací, stejně jako hybridních cloudových řešení. Huby poskytují služby pro specifická, multivendorová a open source řešení Nokia. Silný partnerský ekosystém těchto hubů umožňuje společnosti Nokia poskytovat nejlepší cloudová řešení, která splňují požadavky poskytovatelů digitálních služeb.

Deepak Harie, vedoucí systémové integrace společnosti Global Services v Nokia, uvedl: „Jsme rádi, že oznamujeme první z našich sítí Cloud Collaboration Hubs, což představuje další fázi naší nabídky cloudových profesionálních služeb. Hmatatelně to urychlí kroky operátorů vedoucích k tomu, aby se co nejrychleji stali poskytovateli digitálních služeb.“

-LiM

Související články

Leave a Comment