Společnost Virtuozzo aktualizovala svoji hyperkonvergovanou infrastrukturu

Virtuozzo Infrastructure Platform

Platforma umožňuje zákazníkům efektivně nabízet veřejná nebo soukromá cloudová řešení s přidanými funkcemi, které zákazníci oceňují nejvíce. Společnost Virtuozzo oznámila nejnovější aktualizaci platformy Virtuozzo Infrastructure Platform – svého produktu hyperkonvergované infrastruktury (HCI) nové generace. Tato aktualizace zavádí nové funkce, které nabízejí poskytovatelům služeb a podnikům možnost spouštět v jejich v datových centrech cloudová řešení se zvýšenou flexibilitou a výkonem s nízkými náklady na vlastnictví.

Platforma Virtuozzo Infrastructure kombinuje odolnou výpočetní techniku, vytváření sítí, ukládání a správu ve zcela softwarovém prostředí. Tato aktualizace umožňuje zákazníkům zlepšit stabilitu infrastruktury a výrazně snížit provozní náklady. Jedinečně podporuje řadu využití, jako je virtuální privátní cloud, hybridní cloud, spravovaný privátní cloud a ukládání dat jako služba. Mezi partnery Platformy Virtuozzo Infrastructure patří na světě společnosti United Hoster (Německo), OCS (Rusko), Tsukaeru (Japonsko), Cloudmatika (Indonésie), Treemind (Afrika) a TLine (Latinská Amerika).

„Tato nejnovější verze Platformy Virtuozzo Infrastructure umožňuje poskytovatelům služeb nabízet jejich zákazníkům samoobslužné služby a podporu mnoha nájemců, což umožňuje oběma stranám rychlé časové zhodnocení,“ říká Alex Fine, generální ředitel společnosti Virtuozzo. „Řeší také rostoucí poptávku po vysokém výkonu prostředí VM od podnikových zákazníků.“

Skvělým příkladem je společnost Tline, poskytovatel komplexních služeb virtualizace a cloudových řešení s operacemi v Latinské Americe.

„Vybrali jsme si Platformu Virtuozzo Infrastructure, protože nám umožňuje poskytovat našim klientům robustní, bezpečné a škálovatelné cloudové zkušenosti se svobodou spravovat své vlastní zdroje a také podporuje obchodní model založený na předplatném, který je důležitý pro náš růst,“ říká Carlos Pino, generální ředitel společnosti Tline.

Další nové funkce zahrnují:

– Vysoká dostupnost prostředí VM (virtuální stroje) s automatickým obnovením provozní zátěže v případě selhání uzlu.

– Podpora IP adres z cloudu a virtuálních routerů umožňuje uživatelům využívat virtuální stroje ve veřejných sítích.

– Podpora vypínání VM, která uživatelům umožňuje uvolnit zdroje vCPU/RAM v jejich projektech.

– Aplikačně konzistentní záznamy objemů virtuálních strojů v Linux a Windows.

– Podpora hostujících OS pro server Microsoft Windows 2019 a Red Hat Enterprise Linux 8.

– Správa klíčů SSH pro VM zajišťuje uživatelům bezpečný přístup k počítačovým zdrojům.

Zdroj: Virtuozzo

Související články

Leave a Comment